About (o mnie)


Po 1989 roku wladze w Polsce przejął układ Opus Dei/CIA – SB/WSI

Sluzby wojskowe kontroluja biznes prostytucji (szacunkowo 400 mln tygodniowo od 100 tys prostytutek w Polsce), narkotykow, handlu bronia.

Kolejne rządy zwiazane z Opus Dei wyrazaja na to zgode pod warunkiem ze sily wojskowe zezwola na trzymanie wladzy przez Opus Dei a takze wyprzedaz majatku Polski w rece zagranicznych czlonkow tej sekty.

Opus Dei zgadza sie rowniez na to aby sluzby wojskowe SB/WSI zakladaly wlasne biznesy w roznych galeziach gospodarki (firmy informatyczne, farmaceutycze (zamowienia dla agenta Owsiaka), detektywistyczne, ochroniarskie.

od 15 lat (jest 2014) bez powodu faszystowskie gestapo utworzone przez Konstantego Miodowicza (powiazane z Opus Dei CBS- tajna policja, WSI – wywiad wojskowy) rozwala mi zycie.

Domagam sie 15 mln odszkodowania za pozbawienie mnie pracy, szykany, rozbicie mojego zwiazku z partnerka (zostala zgwalcona i pozbawiona pracy przez WSI ktorzy nabyli legitymacje Opus Dei i naleza do struktur tej destrukcyjnej faszystowskiej sekty).

Zwrocilem sie z wnioskiem do Prokuratury Generalnej oraz do MSW (rzad Donalda Tuska). MSW jest zajete tuszowaniem infoafery (Grzegorz Schetyna, Andrzej Machnacz)

Do dzis (od ponad 2 lat) sprawa jest blokowana w Sadzie Okregowym w Warszawie.

—————————————————————————————————-

Nazywam się Jan. Od 20 lat destrukcyjna sekta Opus Dei rozwala mi życie.

Postanowiłem zebrać w jednym miejscu informacje o tej niebezpiecznej sekcie. Strony o Opus Dei (te prawdziwe) są usuwane przez członków Opus Dei. Opus Dei kontroluje polska wikipedia.pl. Po 1989 roku wydział do spraw sekt w MSWiA jest kontrolowany przez sektę Opus Dei. również służby specjalne ABW (dawne SB), CBS, CBA itd. (dawna Tajna Policja Kryminalna).

W moim mieście Prudnik sekta Opus Dei działa pod nazwą Arka. Siedzibą Arka Prudnik jest klasztorek las – zakon Franciszkanów. Zajęcia prowadzi Dominikanin.

Młodzież jest szkolona w wykonywaniu zadań dla Opus Dei, szpiegowaniu znajomych i rodziny, zadaniach sabotażowych na niekatolikach. Wg Opus Dei każdego, kto nie jest Katolikiem można okraść, poniżyć, ośmieszyc.

Z Opus Dei po 1989 roku związane są firmy ochroniarsko-detektywistyczne (działające na mocy koncesji MSWiA) : Ranger z Wrocławia, Grupa Beta z Opola, Solid Security, Argus, Amicus.

Firmy te stanowią w Polsce tzw. milicje religijną Opus Dei. Milicja religijna pełni funkcje przestrzegania zasad przez Katolików, rozzwalania życia (prywatnego i zawodowego) nie-katolikom.

Do Opus Dei należą domeny: wp.pl, randki.o2.pl.

Informacje zamieszczone na tych stronach są redagowane przez członków Opus Dei.

Opus Dei to tajna organizacja, faszystowska destrukcyjna sekta.

Opus Dei jako organizacja o strukturach utajnionych działa w Polsce nielegalnie tj. wbrew art 13 Konstytucji RP:

„Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.”

Utajnionymi strukturami Opus Dei są:

– milicja religijna Opus Dei (działa pod szyldami agencji ochrony – detektywistycznych);

– przynależność do Opus Dei;

– duszpasterstwa prowadzone przez Opus Dei, Jezuitów i Dominikanów są zakładane pod nazwami niezwiazanymi z Opus Dei (np. Arka Prudnik, Sternik, Fronda itd.)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s