Tagi

, , ,

Zbigniew Buja z Opus Dei wydalony dzis 22.1.2014 z Ukrainy za podjudzanie i udzial w antyrzadawej zadymie.

Zbignie Bujak bral udzial jako posel w grabierzy majatku Polski – jego wyprzedazy w rece zagranicznych czlonkow Opus Dei

Zobacz:

https://isis117528.wordpress.com/2013/08/16/zatrzymac-grabiez-polski-posel-zdzislaw-jankowski/

Czlonkowie watahy OD:

Setki osób, wśród nich Zbigniew Bujak, b. premier Tadeusz Mazowiecki, Andrzej Wielowieyski, Adam Michnik oraz b. prezydent Aleksander Kwaśniewski, zapaliły znicze na grobie Jacka Kuronia na warszawskich wojskowych Powązkach.

Mimo padającego deszczu przyszły całe rodziny.

Ustawiali znicze nie tylko wokół grobu, ale i na alejce. Na grobie Kuronia ułożono kartki z napisami: „Przyszliśmy tutaj w geście dobrej woli”, „Dziękujemy ci, że byłeś”. Ci, którzy nie mogli z powodu tłumu przecisnąć się bliżej, rzucali kwiaty.

„Prawdziwa cnota krytyki się nie boi, Jacek Kuroń krytyki się nie boi, ale jest wielka różnica między krytyką a zwykłym, podłym plugawieniem” – powiedział Zbigniew Bujak.

Bujak, Sekuła (+), Kiszczak

http://de.groups.yahoo.com/group/kulturz

zyciorys (inny niz w wikipedii)

  • Zbigniew Bujak    –   polonofobdywersantkomuch, koncesjonowany „opozycjonista”, lewy syn rabina Małachowskiego, świnia Orwell’owska, polakożerca, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski; członek Rady Politycznej Unii Wolności – Partia Demokratyczna; W 1990 roku jeden z przywódców skrajnie ultralewicowego ugrupowania dawnej lewicy laickiej ROAD. Polityczny wychowanek Kuronia, wyróżniał się skrajną gorliwością w tropieniu rzekomego „polskiego antysemityzmu”, nacjonalizmu, ksenofobii etc.Typ działacza-papugi, o poglądach stanowiących lustrzane odbicie poglądów Kuronia, Geremka i Michnika; sprzedał legitymację „Solidarności” na aukcji, zorganizowanej przez żonę gen. Czesława Kiszczaka;  członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego, zalożona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu gen. Wojciecha Jaruzelskiego.W dziennikach byłego premiera PRL Mieczysława F. Rakowskiego (pod datą 5 listopada 1984 r.) znalazł się taki zapisek: „Informacja od Urbana. Resort spraw wewnętrznych wie, gdzie jest Bujak, ale nie zdejmuje go, ponieważ służy za kanał do przerzucania naszych agentów. Nie wiem, jak to robią, ale tak właśnie mi powiedział”;      zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – „okrągły stół”
Reklamy