Tagi

, , ,

 

malo kto zdaje sobie sprawe ze przewrot dokonany w 1989 roku bylsponsorowany przez CIA i Opus Dei.

 

Stad dzisiejsze sluzby CBS (tajna policcja) oraz ABW sa czesciowo szkolone przez amerykanskie CIA.

 

Amerykanska sekta Skul & Bones ma powiazania z Opus Dei. Jest to elita w USA

Stad amerykanskie sluzby CIA ktore dazyly do rozwalenie @komuny@ – PRL maja w swoich szeregach czlonkow tych sekt.

Staad wynika organizacja polskich sluzb specjalnych po 1989 roku. Sa to byli eSBecy z legitymacjami Opus Dei oraz czlonkowie Opus Dei (w CBS, ABW).

Oto artykul z wp.pl

Nie dziwi fakt obecnosci Hiszpanskich sluzb we wspolpracy z CIA/NSA – wszak to kolebka Opus Dei.

El Mundo”: Polska wśród krajów współpracujących z NSA

 

Polska jest jednym z 20 krajów udostępniających dane amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego – wynika z dokumentu opublikowanego przez hiszpański dziennik „El Mundo”, a udostępnionego gazecie przez Edwarda Snowdena.

Ten sam dziennik opublikował w poniedziałek informację o inwigilacji przez NSA w Hiszpanii 60 mln prywatnych rozmów i maili. Dokument ma być dowodem, że tamtejsze służby bezpieczeństwa nie tylko o wszystkim wiedziały, ale też współpracowały z Agencją Bezpieczeństwa Narodowego. 

Opublikowany przez „El Mundo” tajny dokument NSA nosi tytuł „Dzielenie się zaszyfrowanymi informacjami z zagranicznymi partnerami o operacjach przeprowadzanych w sieciach komputerowych”. Polska jest w nim wymieniona w tzw. Grupie B, wśród 19 innych krajów, które ułatwiają NSA dostęp do informacji służb specjalnych. W tym dostęp do tzw. metadanych – zbiorów danych na wybrany temat. 

Dokument zakazuje krajom Grupy B instalowania programów komputerowych, które uniemożliwiłyby Stanom Zjednoczonym dostęp do sieci i nakazuje, aby kryterium współpracy między krajami Grupy B stanowił – jak to wyrażono – „zysk netto na rzecz interesów USA”. 

Felix Sanz Roldan, dyrektor Narodowego Centrum Wywiadu (CNI) zapewnił, że zawsze działał zgodnie z prawem i przypomniał, że prawo nie pozwala mu na ujawnienie kulisów jego pracy. Premier Mariano Rajoy poinformował, występując w parlamencie, że Roldan wkrótce stawi się przed deputowanymi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące inwigilacji.

(mp, ap)

Reklamy