Tagi

, , ,

2011 rok

Monsanto produkująca rosliny modyfikowane genetycznie – GMO należy do Opus Dei

 Dlaczego to nie było samobójstwo? Ustalmy kilka faktów. Ten punkt to powtórzenie, świeże informacje w następnych podpunktach.

-ś.p. Andrzej Lepper planował przyszłość, i to dalekosiężną. W dniu “samobójstwa” spotkał się o godzinie 11 rano z pewną osobą. Z jego archiwum “wyparowało” kilka akt (informacja nieoficjalna, stale weryfikowana). Po spotkaniu z tą osobą A. Lepper prawdopodobnie już nie żył..
-plany Leppera w dniu “samobójstwa”: w godz. 12 – 18 planował piwko i grilla ze znajomymi, natomiast wieczorem miał się spotkać z “kimś ważnym” i omówić plany rozkręcenia kampanii wyborczej Samoobrony RP na wielką skalę.
-planował założenie firmy na Białorusi lub już taką założył. Celem tej firmy miało być pomaganie polskim inwestorom w interesach na Białorusi i ogólnie poprzez tą działalność, miało to wyciągnąć Białoruś z kryzysu. Jak wszyscy niezależni wiedzą, obecny kryzys na Białorusi jest wynikiem akcji spekulacyjnej na dużą skalę międzynarodowych kryminalnych bankierów (właśc. banksterów). Działalność Leppera na Białorusi bardzo nie podobała się globalistom i ich odnodze, eurokratom, gdyż wspierał niepodległą od banksterów Białoruś Prezydenta Aleksandra Łukaszenki.
-godzina rzekomego powieszenia się pana Andrzeja – samobójcy wieszają się w nocy. To właśnie wieczorem i w nocy sumienie “przemawia” najgłośniej, do głosu dochodzi też podświadomość. To odpowiedź psychologii na twierdzenie p. Danuty Hojarskiej, że samobójcy wieszają się w nocy a nie w dzień. Ma ta pani rację. Poza tym Andrzej Lepper był tzw rannym ptaszkiem, czyli rano produkcja pobudzających nastrój i aktywność hormonów była u niego największa.

-Andrzej Lepper mógł znów wejść do sejmu (sytuacja polityczna jest bardzo niestabilna..) i razem z sektą PiS zakazać uprawy roślin zmutowanych genetycznie (GMO). Taka perspektywa mogła się bardzo nie spodobać potężnym korporacjom GMO (Monsanto vel Bayer vel IG Farben). Ostatnio PO i PSL (rzekomo partia rolnicza) głosowały za niebezpiecznymi roślinami GMO. PiS, o dziwo, był przeciwko żywności modyfikowanej genetycznie. Np. na Węgrzech rząd reformatora anty – NWO, Orbana, niszczy masowo zasiane już rośliny GMO.
-na nakręconym w dniu “samobójstwa” A. Leppera widać rusztowanie, które sięgało aż do biura politycznego szefa Samoobrony. Czy tamtędy uciekał ewentualny sprawca?
-na żydowskim portalu salon24. pl pojawiają się pisane na zamówienie fałszywki oskarżające Leppera o współprace z legendarnym WSI. Sprawa z WSI ma się tak, że Macierewicz rozwiązał WSI, i agenciurów komunistycznych zastąpił swoimi agenciurami powiązanymi z CIA i Mossadem.

-dwa okna w pomieszczeniu biura lidera Samoobrony były otwarte, co jest ewenementem, ponieważ najbliźsi współpracownicy Leppera wiedzą, że on nigdy tych okien nie otwierał, bowiem korzystał ze sprawnej klimatyzacji.
-mało tego. Przy budynku gdzie mieściła się kancelaria szefa Samoobrony RP, stało dziwne rusztowanie typu warszawskiego (pojedyncze). W moim poprzednim tekście znajduje się link do filmu, na którym widać to podejrzane rusztowanie. Nie będę tutaj wklejał linku, polecam lekturę poprzedniego tekstu.
-Według analizy eksperta od budowlanki takich rusztowań już dziś w ogóle się nie stosuje ze względu na to, że są one bardzo niebezpieczne. Poza tym ten sam ekspert wypowiadający się na blogu Marka stwierdził, że w otoczeniu rusztowania nie było w ogóle takiej typowej żółtej tablicy informacyjnej i pracach budowlanych, nie było znaków ostrzegawczych – nic. A to jest co najmniej złamanie przepisów budowlanych. Czy tym rusztowaniem wszedł, a następnie uciekł potencjalny morderca Leppera?

Analiza eksperta:
rusztowania typu ‘warszawskiego’ – czyli to co tam stoi , sa juz zakazane, nikt praktycznie ich nie uzywa, a szczegolnie takich wysokich.
-żaden budowlaniec nie stawia jednego pionowego ciągu rusztowania – takiego wąskiego i takiego wysokiego – koszty stawiania rusztowania sa wysokie i dziwi ze nic sie nie dzieje, jesli chodzi o roboty budowlane, zresztą jakie? remont elewacji? to dlaczego tylko w tym pionie? wymiana rur rynnowych? takie rzeczy robi się ze zwyżki w jeden dzień. wymiana parapetów? można zrobic od wewnątrz?a poza tym co za palant zrobił podesty na tych rusztowaniach? z czego badziewie jest? z kartonu, bo tak wygląda
-gdzie jest tabliczka o budowie/remoncie? zółta informacyjna?
suma sumarum – rusztowanie dla picu, aby odciągnąć uwagę od prawdziwego kierunku podejrzeń, bo to naprawde zbyt grubymi nicmi szyta sprawa

Reklamy